Roczne Nabożeństwo według obrządku świętego Rzymsko-Katolickiego Kościoła zawierające Msze Ś. na wszystkie Niedziele, Uroczystości Pańskie, Bogarodzicy i Świętych Pańskich. Tom 1/4.

Cena: 1 500,00 zł 1500.00
ilość szt.

towar niedostępny

Opis

Tom 1 i 2 : Z dołączeniem Uwag na Lekcye i Ewangelie, Hymnów z Pacierzy Kapłańskich, a także Ewangelii w czasie Processyi. Przez Wydawcę Wielkiego i Świętego Tygodnia.

Tom 3 i 4: Zawierające Pacierze z ustawy Kościoła, Nieszpory: na wszystkie Niedziele roku; Uroczystości Pańskie; Bogarodzicy Panny; Świętych pańskich; na dzoeń Poświęcenia Kościoła; Zaduszny z żałobną Processyą, i z Jutrznią. Z dołączeniem Modlitw z ustawy Kościoła; Wykłady Obrzędów Mszy Świętej; historycznych wiadomości o Uroczystościach i Nabożeństwie Kościelnem. Przez Wydawcę Wielkiego i Świętego Tygodnia.

W Berlinie Nakładem Księgarni B. Behra 1844/1845, s. XL, 318; XL, 476; XL, 461; XL, 316. /oprawa twarda płótno lekko przetarte i wyblakłe, pieczątki, niewielkie zabrudzenia, liczne zażółcenia wynikające z wieku papieru, poza tym blok książek czysty/.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl