Chcesz sprzedać swoje książki?
zadzwoń i umów się: 61 852 63 12
napisz: poznan@antykwariat.pl

Zapraszamy również do naszego
antykwariatu w Poznaniu
ul. Paderewskiego 3/5
pn-pt: 12-18  |  sob.: 11-14
tel. 61 852 63 12 | poznan@antykwariat.pl

Jak kupować
 1. Antykwariat im. J.K. Żupańskiego prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem sklepu internetowego pod adresem www.antykwariat.pl, a także w swojej placówce  w Poznaniu, przy ulicy Paderewskiego 3/5.
 2. Zamówienia są przyjmowane przez stronę internetową www.antykwariat.pl, telefonicznie pod numerami telefonów 618526312, lub mailem poznan@antykwariat.pl. 
 3. Klient nie musi zakładać konta/rejestrować się, aby dokonać zakupów.
 4. Czas realizacji zamówienia wynosi do 3 dni roboczych.
 5. Strona jest aktualizowana na bieżąco. Antykwariat posiada książki w pojedynczych egzemplarzach, zamówienia realizowane są w kolejności zgłoszeń.
 6. W przypadku braku książki Antykwariat wysyła e-mail z informacją. Jeżeli Klient zamówił tylko jedną książkę, zamówienie jest anulowane, jeżeli więcej pozycji, Klient proszony jest o potwierdzenie zamówienia.
 7. Transakcje sprzedaży Antykwariat dokumentuje specyfikacją sprzedaży. Faktura VAT wystawiana jest na życzenie Klienta.
 8. Klient może wybrać następujące formy płatności: 
  - pobranie/zaliczenie pocztowe: należność pobiera listonosz; 
  - przelewem bankowym na konto sklepu; 
  - przy odbiorze osobistym: należność może być uregulowana w kasie Antykwariatu.
 9. OSOBY WYBIERAJĄCE FORMĘ PŁATNOŚCI - PRZEDPŁATA NA KONTO SĄ PROSZONE O WSTRZYMANIE SIĘ Z WPŁATĄ DO MOMENTU OTRZYMANIA INFORMACJI O DOSTĘPNOŚCI KSIĄŻKI.
 10. Książki wysyłamy za pośrednictwem usługi kurierskiej Pocztex Poczty Polskiej.
 11. Wysyłka za granice Rzeczypospolitej Polskiej:  
  - Antykwariat wysyła obiekty za granicę tylko w szczególnych przypadkach, 
  - Przesyłki zagraniczne mogą być opłacane wyłącznie przelewem,  
  - Termin realizacji zamówienia zagranicznego jest dłuższy od zamówienia krajowego, a koszt wysyłki  każdorazowo ustalany, 
  - Pozwolenie Biblioteki Narodowej na wywóz za granice RP książek wydanych przed 1 stycznia 1949 roku Antykwariat uzyskuje dla Klienta samodzielnie. ( Ustawa "o ochronie zabytków i opiece nad zabytkami" z dnia 23 lipca 2003 roku (Dz. U. 2003 nr 162, poz. 1568)). Wydanie takiego pozwolenia trwa około 1 miesiąca, a opłata za jego uzyskanie jest doliczana do rachunku Klienta.
 12. Antykwariat zajmuje się obrotem obiektami antykwarycznymi, pochodzącymi z rynku wtórnego. Przeważnie noszą one ślady użytkowania.
 13. Jeżeli obiekt nosi ślady inne niż zwykłego użytkowania, tzn. jest zniszczony, ma braki etc., zaznaczamy taki fakt w opisie katalogowym.
 14. Dane osobowe służą wyłącznie do realizacji zamówień. 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl